Nightwood

Nightwood
Nightwood

sobota, 19 września 2015

Smok Anioł

Legenda
To się musiało wydarzyć... Setki legend, tysiące przepowiedni i tylko jedna prawdziwa - historia o największej wojnie wszystkich istnień, walce Dobra ze Złem. Niemało krwi się przelało, lecz nikt nie wygrał Wielkiej Bitwy. Siły Dobra i Zła są wyrównane, żadne z nich nigdy nie pokona drugiego...Znaleźli się też tacy, którzy wykorzystali to, co znajdowało się na polu bitwy po jej zakończeniu. Czyżby kolejne legendy stały się prawdą? Tak! Znaleziono najczystsze esencje Dobra oraz Zła. Ludzie stworzyli z nich Eliksiry Wewnętrznej Przemiany. Podobno po wypiciu takiego smok zmienia się w Anioła lub Demona - przemiana jest losowa, nie ma się na nią żadnego wpływu. Od czego zależy? Nikt nie zna odpowiedzi na owe pytanie. Mawiają, iż szanse na przemianę w jedno i drugie są jednakowe, lecz niektórzy twierdzą, iż to ludzki błąd decyduje o wyniku. Ta pomyłka to złe proporcje, jedne eliksiry zawierają więcej esencji Dobra, drugie Zła. Co jest prawdą?
Charakterystyka
Dzięki tym smokom zachowana jest równowaga między dobrem i złem. Ich natura daje im przewagę podczas walk, ponieważ mało który przeciwnik zdaje sobie sprawę z tego, jak wojowniczą duszę posiada każdy Anioł. Chociaż te smoki potrafią pokazać pazur, agresywne są jedynie podczas pojedynków z innymi bestiami.
Zdolność specjalna
Aureola Niebios
Na przeciwnika spada z nieba ogromna aureola, po czym szybko się zmniejsza, uniemożliwiając poruszanie się i wysysając energię.

Sposób zdobycia
Smoka można zdobyć, zmieniając żywioł swojego chowańca użyciem Eliksiru Wewnętrznej Przemiany. Należy jednak pamiętać, iż szanse na powodzenie to tylko 50% - pozostałe 50% zmieni naszego smoka w Demona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz