Nightwood

Nightwood
Nightwood

sobota, 19 września 2015

Smok Demon

Legenda
To się musiało wydarzyć... Setki legend, tysiące przepowiedni i tylko jedna prawdziwa - historia o największej wojnie wszystkich istnień, walce Dobra ze Złem. Niemało krwi się przelało, lecz nikt nie wygrał Wielkiej Bitwy. Siły Dobra i Zła są wyrównane, żadne z nich nigdy nie pokona drugiego...Znaleźli się też tacy, którzy wykorzystali to, co znajdowało się na polu bitwy po jej zakończeniu. Czyżby kolejne legendy stały się prawdą? Tak! Znaleziono najczystsze esencje Dobra oraz Zła. Ludzie stworzyli z nich Eliksiry Wewnętrznej Przemiany. Podobno po wypiciu takiego smok zmienia się w Anioła lub Demona - przemiana jest losowa, nie ma się na nią żadnego wpływu. Od czego zależy? Nikt nie zna odpowiedzi na owe pytanie. Mawiają, iż szanse na przemianę w jedno i drugie są jednakowe, lecz niektórzy twierdzą, iż to ludzki błąd decyduje o wyniku. Ta pomyłka to złe proporcje, jedne eliksiry zawierają więcej esencji Dobra, drugie Zła. Co jest prawdą?
Charakterystyka
Smoki te kierują się chaosem, dobrze przemyślanym geniuszem - potrafią zaplanować cios tak, aby zadał przeciwnej bestii jak największy ból. Gdy w grę wchodzi walka do ostatniej kropli krwi, żaden przeciwnik nie ma szans z bezlitosnym, nieposiadającym w sobie ani krzty dobra Demonem. Potęgę tych smoków docenił nawet sam Ifryt - strażnik piekieł, najpotężniejsza ognista istota - często pomagając im podczas pojedynków.
Zdolność specjalna
Przywołanie Ifryta
Smok przywołuje potężnego Ifryta, który atakuje przeciwnika, zadając poważne obrażenia.

Sposób zdobycia
Smoka można zdobyć, zmieniając żywioł swojego chowańca użyciem Eliksiru Wewnętrznej Przemiany. Należy jednak pamiętać, iż szanse na powodzenie to tylko 50% - pozostałe 50% zmieni naszego smoka w Anioła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz